یکشنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۵ | ۰۴:۰۶:۰۶
مقالات جدید
خانه » سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت (سئو گوگل )

سئو و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization  به معنای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو است . به مجموعه فعالیت های تخصصی که بر روی وب سایت صورت می گیرد تا در نتایج بالاتر موتور های جستجو همانند گوگل ، یاهو، بینگ و غیره  قرار گیرد را بهینه سازی سایت یا به اصطلاح ... بیشتر بخوانید »

آپدیت پاندا ۱-۴ بررسی و تاثیرات آپدیت پاندا ۴٫۱ بر روی سایتها

بررسی و نتایج آپدیت پاندا 4.1 بر روی سایتها

بررسی و نتایج مهم آپدیت پاندا ۴٫۱ ، بایدها و نبایدها ، توصیه های مهم یافته ها و تجزیه و تحلیل آپدیت پاندا ۴٫۱ ؛ بازاریابی ارجاعی – استفاده بییش از حد از کلمات کلیدی ؛ هشدارهای امنیتی و فریبکاریهای رایج روز سه شنبه ۲۳ سپتامبر گوگل آپدیت پاندا ۴٫۱ را اجرا کرد . با اجرای آپدیت جدید پاندا تعداد ... بیشتر بخوانید »

آموزش سئو و بهینه سازی سایتهای خبری

آموزش سئو سایتهای خبری | سئو گوگل

آموزش سئو و مشکلات سئوی سایت خبری سوالی از طرف کیت کاربری از آمریکا پرسیده شده است لطفا نکاتی که برای سایت های خبری مثمر ثمر می باشد را اعلام کنید برای مثال ، اگر یک خبری منتشر و پس از چند روز آن خبر تکمیل شد ، بهتر است که یک محتوای جدید درست کنم یا اینکه همان محتوای ... بیشتر بخوانید »

سئو و بهینه سازی و آموزش ایجاد مطالب سئو شده برای گوگل

سئو و بهینه کردن محتوای سایت

سئو و بهینه سازی و نحوه ایجاد مطالب (محتوای) اولیه که گوگل می پسندد برای چند لحظه تصور کنید که … شخصی بتازگی وارد وبسایت شما شده باشد، و او نمیداند که شما در این وبسایت چه کاری انجام میدهید. این شخص بازدیدکننده ی مهمی است و آیا شما فقط به سئو و بهینه سازی مختصری که بدون اطلاع از ... بیشتر بخوانید »

آپدیت پاندای گوگل و ۵ باور اشتباه در مورد سئو

آپدیت پاندای گوگل اشتباهات رایج در سئو

نزدیک به ۵ سال از روزی که آپدیت پاندای گوگل منتشر شد میگذرد بسیاری آپدیت پاندای گوگل را قدمی بزرگ در رشد فضای وب و بهبود نتایج جستجو میدانند. موردی که شاید خود گوگل هم آن را قبول داشته باشد و به آن ببالد. در این پست قصد داریم به بررسی ۵ باور اشتباه موجود در سئو بپردازیم که شاید زمانی ... بیشتر بخوانید »

آپدیت پاندا ۴٫۰ گوگل و یکی از بازنده های بزرگ سایت ebay

الگوریتم جدید پاندا 4.0 - سئو و بهینه سازی

هفته گذشته ، گوگل آپدیت ۴٫۵ پاندا ی خود را که به منظور باطل کردن محتواهای دارای کیفیت پایین طراحی شده بود را منتشر کرد. گوگل همچنین برندگانی را که تحت تاثیر این آپدیت به درجات (ranking) بالاتری دست پیدا کرده بودند و هم چنین بازندگانی را که به درجات (ranking) پایین تری تنزل کرده بودند را نیز اعلام کرد. ... بیشتر بخوانید »

آپدیت پنگوئن در کار نبوده است این حرف گوگل است!

آپدیت پنگوئن سئو و بهینه سازی -سئو گوگل

چند روز پیش متوجه شایعات زیادی پیرامون آپدیت احتمالی پنگوئن گوگل شدم. جامعه سئو تغییرات عظیمی را در نتایج جستجوی سایتهای پنالتی شده قبلی اعلام کردند ، که بسیاری از آنها تحت تاثیر آپدیت پنگوئن گوگل قرار گرفته بودند. بررسی آپدیت پنگوئن گوگل الگوریتم پنگوئن گوگل سایتهایی را که سعی دارند نتایج جستجوی خود را از طریق روشهای مختلف لینک ... بیشتر بخوانید »

خرید دامین مناسب و خطر اسپمرها

خرید دامین مناسب-سئو گوگل

مت کاتز : چگونه از خرید نام دامین که قبلا توسط اسپمرها تخریب شده است اجتناب کنیم . آقای کاتز ، مدیر مبارزه  با اسپم گوگل ( و امروز به عنوان دونده ماراتن بوستون ) در ویدیوی اخیرش چندین توصیه سریع و فوری راجع به اجتناب از خرید نام های دامینی که ممکن است قبلا توسط اسپمرها تخریب شده باشند ... بیشتر بخوانید »

پنالتی گوگل و ابهاماتی درباره اطلاعیه های پنالتی گوگل

پنالتی گوگل.سئو گوگل

با گذشت یکسال،هنوز ابهاماتی درباره پنالتی گوگل وجود دارد. تقریبا با گذشت یکسال از صحبت های مت کاتز پیرامون اطلاعیه های پنالتی گوگل و هم چنین ارائه نمونه های واقعی از پنالتی گوگل ، به نظر می رسد که هنوز درک و فهم پنالتی ها سخت و دشوار است. من زمان های زیادی را صرف پیگیری پنالتی های انتشار داده شده ... بیشتر بخوانید »

برخورد شدید گوگل با اسپم و خرید لینک

تولید محتوای بهینه.سئو گوگل

گوگل  با سازمان های  دیگری نیز قرارداد دارد. این سازمان ها از کارمندان خود می خواهند که کیفیت نتایج جست و جو را با انجام دادن جست و جو بررسی کنند.  این بازخورد،کیفیت محتوا را مشخص نکرده و بر رتبه شما تأثیری ندارد. این کار برای بررسی عملکرد بهینه الگوریتم در شاخص گذاری کیفیت جست و جو ها صورت می ... بیشتر بخوانید »