یکشنبه, ۲۱ آذر , ۱۳۹۵ | ۰۴:۰۵:۵۰
مقالات جدید
خانه » بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل انبوه

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ و بازاریابی ایمیلی ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی با ایمیل بخشی از فرآیند گسترده ی بازاریابی اینترنتی است . ایمیل مارکتینگ عبارت است از ارسال ایمیل های سلسله وار برای رسیدن به هدفی خاص به افرادی که خودشان ابراز تمایل کرده اند . به عبارت دیگر ایمیل مارکتینگ بازاریابی مستقیم خدمات و محصولات از طریق ارسال پیام های تجاری ... بیشتر بخوانید »

آموزش تصویری ارسال ایمیل انبوه در میل چیمپ

Send-Better-Email-MailChimp

آموزش ارسال ایمیل انبوه در میل چیمپ سایت میل چیمپ در کنار ارائه ی سرویس های پولی خود پنل ارسال ایمیل رایگان هم ارائه می دهد . در ارسال ایمیل انبوه رایگان این سایت ، شما محدودیت ۲۰۰۰ کاربر را در پیش روی خود دارید و البته نهایتا می توانید در ماه ۱۲۰۰۰ ایمیل نیز ارسال کنید . از نظر ... بیشتر بخوانید »

تبلیغات اینترنتی,سئو و بهینه سازی | سئو گوگل

تبلیغات اینترنتی.سئو گوگل

تبلیغات اینترنتی,سئو و بهینه سازی | سئو گوگل آیا تا به حال به فکر تبلیغات اینترنتی برای محصول یا خدمات خود بوده اید؟ آیا میدانید سئو و بهینه سازی سایت با تبلیغات خوب موثرتر خواهد بود ؟معیارهای شما برای انتخاب یک سایت برای اینترنت مارکتینگ چیست؟ اگر در انتخاب سایت و یا سایتهایی برای تبلیغ هستید پیشنهاد می کنیم این ... بیشتر بخوانید »

بازاریابی اینترنتی,تبلیغات اینترنتی | سئو گوگل

بازاریابی اینترنتی,اینترنت مارکتینگ

تاریخچه تبلیغات اینترنتی,بازاریابی اینترنتی تبلیغات اینترنتی و بازاریابی اینترنتی برای اولین بار و بصورت بنر در ۲۷ اکتبر سال ۱۹۹۴ و در سایت هات وایر نمایش داده شد. زمانی که هات وایر متوجه شد که برای تبلیغات می‌بایست فضای محدودی را در نظر گرفت، بنرهای تبلیغاتی بوجود آمدند.در آن زمان ۱۴ طراح تبلیغاتی مبلغی معادل ۳۰،۰۰۰ دلار برای نمایش ۱۲ ... بیشتر بخوانید »